خیرین عرصه سلامت و ۳۰۰۰ تخت بیمارستانی!!

 به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دکتر کامران باقری لنکرانی در مراسم افتتاح بیمارستان سوانح و سوختگی قم، حضور خیرین در بخش سلامت را دارای سابقه دیرینه در کشور و از سنن پایدار دانست.

وی در ادامه از تاسیس مجمع خیرین سلامت در استان‌ها خبرداد و افزود: اخیرا ستاد کشوری خیرین سلامت با هدف آگاهی بخشیدن به خیرین در مورد نیازهای بهداشتی کشور، پیگیری جدی حمایت‌های دولتی و اثر گذارتر کردن این فعالیت‌ها تشکیل شده است.
توضیح ۱: نوع دوستی و عمل خیر بسیار پسندیده است اما اصولا چرا این همه نیاز به خیریه و مشارکت مردمی در سیستم سلامت کشور وجود دارد؟؟!! خبرهای بهداشت و درمان جدای از مبحث بودجه وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی پر است از تخصیص مبالغ هنگفتی از صندوق ذخیره ارزی و حالا هم خیرین عرصه سلامت!
۲- وزیر بهداشت، ادامه داد: در بازدید دولت از ۳۳۶ شهرستان، ۲۲۲ پروژه بیمارستانی مصوب شد که امید می‌رود تا پایان سال، ۳۰۰۰ تخت به بهره برداری برسد.

توضیح۲: افزودن ۳۰۰۰ تخت و همه مسائل و تجهیزاتش در فالب ۲۲۲ پروژه بیمارستانی در ۳۳۶ شهرستان آن هم ظرف شش ماه! باید منتظر معجزه باشیم!
۳- وزیر بهداشت همچنین از تامین اعتبار مطالعه ۳۰۰۰ تخت دیگر خبر داد و گفت: این پروژه در اختیار وزارت بهداشت و درمان گذاشته شده که عملیات اجرایی آن از سال آینده شروع خواهد شد.
توضیح۳: ….

دیدگاه

اسم خییرین و بیمارستان اوردی یاد یه چیزی افتادم!
یاد اهدای خون و اهدای عضو.
نمیدونم مربوط به حرفه تو میشه یا آقای دکتر 😀
ولی خیلی دوست دارم از شرایط و نحوه اهداء عضو و … بدونم.

اینم یه سایت مربوط : http://www.hedyehhayat.com/

پ.ن. به جای نذر آش و نان و نمک، نذر خون کنید. (این پیام اخلاقی فیلم بود)

[پاسخ]

سلام علیکم
با احترام
آیا از دانش آموختگان سمپاد افرادی که طلبه شده باشند سراغ دارید؟
آیا راهی برای ارتباط با ایشان سراغ دارید؟
ممنون و متشکر

[پاسخ]

به نظرتون اگر یه خیری بخواد مثلا ۱۰۰ ملیون تومن هزینه کنه چه دستگاهی برای بیمارستانای مثلا یزد واجبتره؟؟؟؟؟

[پاسخ]

با عرض سلام…به نظرشما فقط مدرسه سازی وبیمارستان سازی جزو کمک به مردمه .من که فرزندی بیمار دارم ودکتری که بتونه فرزندم را عمل کنه تقاضای مقدار زیادی پول کرده باید چه کنم؟ باید بشینم و منتظر مرگ فرزندم باشم شما بگین؟ایا کسی پیدا میشه که به من و فرزندم کمک کنه؟ ایا هنوز انسانهای واقعی وجود دارند؟

[پاسخ]

ارسال دیدگاه