سمپادی های یزدی در تهران

اولین پاتوق سمپادی های یزدی مقیم تهران با حضور بیش از پنجاه نفر نشاندهنده پتانسیل عظیم سمپادی های یزدی مقیم مرکز است که با توجه به دوری از شهر و دیار خود و نیز وسعت زیاد پایتخت که احساس گم شدگی به همراه دارد امکان شکل گیری شعبه انجمن سمپاد یزد در تهران را بسیار بالا برده به گونه ای که شاید در آینده خود تبدیل به نسخه اصلی انجمن شود و بسیاری از موسسین اولیه انجمن را نیز در آنجا به گرد هم آورد. سازمان دهی و کار بر روی این شعبه می تواند ما را با شبکه نخبگان یزدی و نیز سمپاد کل کشور پیوند دهد و ارتباطات وسیع و سازنده ای پایه گذاری شود که در توسعه استان نقش جدی ایفاء کند. پس با رعایت دقت در امر غیرسیاسی و غیر انتفاعی بودن و رعایت اصل شفافیت و استقلال و نیز ایجاد و شکل گیری هسته مرکزی منتخب و پی گیر می توان به مقصود رسید. منتظر پیشنهادات دوستان سمپادی مقیم تهران در مورد شروع جدی کار انجمن و نوع کاری که ما از یزد در دفتر اصلی انجمن می توانیم انجام دهیم هستیم.

دیدگاه

به نظر من پاتوق‌ها نباید توسط انجمن شکل‌دهی و جهت داده شود.
انجمن در راستای اهداف تشکیلش زمینه‌ها و شاید چند جلسه اول را برگزار کند و بعد از آن مثل پاتوق یزد، روند پاتوق‌ها بر محوریت خود شرکت‌کنندگان باشد.

انجمن می‌تواند نقش اطلاع‌رسانی را هم بر عهده بگیرد.

آقای دکتر:
خودتون هم میدونید که شکل گیری یه چیزی مثل انجمن یزد اینجا تفریبا غیر ممکنه.
شما شاید در عرض ۵ دقیقه از منزلتون می رسید به محل کارتون ولی اینجا از این خبر ها
نیست.

سلام آقای دکتر. امروز نتونستم بیام انجمن واسه تشکر. این چند روز خیلی بهتون زحمت دادیم. ممنون که همه جوره کمکمون کردین. حس می کنم انجمن واقعا مثل خونه دوم آدمه. البته بعد از مدرسه. اونم نه مدرسه فعلی . مدرسه ای که چند سال پیش خودمون توش زندگی می کردیم.

تازه کجاش رو خبر دارین!!!
پاتوقها به قطار هم کشیده!!!!!!!!
البته میاندوره ای!!

ارسال دیدگاه