سمپاد تهران

آقا قبل از اینکه توضیح بدهم قصه این سمپاد تهران چیست؛ اول بگذارید قصه لوتوس‌نویس شدنم را بگویم. ماجرا از این قرار بود که بنظرم اومد که از پاتوق تهران -مخصوصا برای کسایی که فرصت کافی ندارند یا بنظرشون پاتوق، آنهم در تهران که باید هِلِک و هِلِک از یک گوشه‌ی تهران، وسط کلی دود و ترافیک بکوبی بروی گوشه‌ی دیگر به زحمتش نمی‌ارزد- را بگونهای جذاب روایت کنم تا بقیه هم قند توی دلشون آب بشه و پاتوق پر رونقتر از اینی که هست بشود. خوب تقریبا تنها رسانه هم، این SMSهایی بود که برای بچه‌ها ارسال میشود. از اون حرفها بود؟ خوب بابا صبر کنید خودم میفهمم که انتظار زیادی از SMS داشتم. درنتیجه تنها راه باقی ماند هم همین لوتوس خودمان است. البته قبل از اینکه انجمن شبکه‌ی ماهواره‌ای‌اش را راه بیاندازد.

با کلی شوق ذوق SMS زدم به مقام محترم سردبیری که آقا ماهم بازی. من که توی ذهنم این توهم را داشتم که از موضوع استقبال می‌شود. اما زهی خیال باطل. آقای سردبیر چنان زد توی بُرجَک‌مون که آقا بیا و ببین. آقای سردبیر گفت که حال درخواستت را بنویس بررسی کنیم، بینیم چی می‌شه. اونجوری که او گفت بنظرم اومد که چه تشریفاتی باید داشته باشد. از جذبه سردبیر هم دستگیرم شد که لوتوس خفن‌تر از آن حرفهایی است که با با این رزومه‌ی «دوزاری» من بشود افتخار نوشتن در آن را به این زودی‌ها کسب کرد. این بود که گفتم آقا بیخیال!

خوب اما ستاره سعد ما درخشید با SMS دکتر مدرسی فهمیدم که گویا قرار شده لوتوس نویسندگاناش را افزایش دهد. من هم بلاخره پیه، نوشتن درخواست به آقای سردبیر را به تنم مالیدم. بدین ترتیب شاهین اقبال رو دوش من نشست. فعلا مهمان لوتوسی‌های گرامی شدم.

آهان قرار بود درباره سمپاد تهران بگویم خوب ولی خودمم خسته شدم. اصلا قصه سمپاد تهراد باشه برای یاداشت بعدی.

دیدگاه

نکته اول: لوتوس از آن شما است. شما الان صاحب‌خانه‌ای نه مهمان!
نکته دوم: من هنوز که هنوزه نفهمیدم این سمپادی‌های مقیم تهران چی‌کار می‌کنند. بعد از چند ماه هنوز نتوانسته‌اند بین خودشون به توافق برسند. یعنی واقعا اینقدر با اینکه یه گروه تشکیل بدید و یکی نماینده انتخاب کنید مشکل دارید؟ طبق مصوبات هیات مدیره در آخرین جلسه (که توی http://www.SAMPAD.info قابل مطالعه است) سمپادی‌های تهران فقط با داشتن یه هیات مرکزی و یه نماینده به صورت رسمی شناخته شده خواهند بود. در غیر این صورت همه افراد فقط به عنوان یک سمپادی عضو انجمن شناخته شده خواهند بود. پس زودتری یه هماهنگی کنید که توی جلسه بعدی یه گروه به عنوان هیات مرکزی و یه نفر هم به عنوان نماینده جمع سمپادی‌ها توی تهران انتخاب بشه.

[پاسخ]

درود
به جمع لوتوسی‌ها و بالاخص چهارشنبه‌نویس‌ها خوش آمدی! منتظر نوشته‌های خوبت هستیم. موفق باشید.

[پاسخ]

ki gofte ma ba ham moshkel darim va be tavafogh naresidim!!!?avval bebinid age khabari nist baed befarmaied!!!

[پاسخ]

به به خیر مقدم جناب همزه خان غالبی
آقای دکتر خوباشو توچین میکنی، ما خو هیچی نمیگیم ولی نامردیه !!!

[پاسخ]

manam ba nazare khanoom kaji movafegham
man ke az aval bayne bacheha boodam neshooni az addame tafahoom nadidam
age shooma khabari chizi darin be ma ham begin
vallla az in harfa nist

[پاسخ]

ما سمپادیهای فرزانگان ۱ مشهد فریادمونو از دست این مدیر بی مدیریت کجا باید بگیم تا به فریادمون برسن نمیدونی جه پولی بجیب می زنن به صرف اینکه جزو خانواده شهیده حسابی داره میچاپه و حیف ومیل میکنه و خلاصه که اینجا تبدیل به یک هنرستان فنی شده چون خانم تمام کادر هنرستان قبلی شو آورده اینجا که …

[پاسخ]

ارسال دیدگاه