تست استرس

در اینکه همه‌تون آدمای سالم و باهوش و خوبی هستند شکی نیست، یه تست استرس هست که ازش خوشم اومد گفتم برای اثبات سالم بودن شماها بذارمش اینجا تستش کنین :

مطمئن نیستم چطوری کار می کند ولی به صورت خارق العاده ای دقیق است. قبل از اینکه به عکس نگاه کنید توضیحات را به طور کامل بخوانید. عکس زیر حاوی ۲ دلفین کاملاً متشابه می باشد که در مطالعات روی سطوح استرس در بیمارستانSt. Mary استفاده می شود. به هر دو دلفین که از آب بیرون پریده اند نگاه کنید. هر دو دلفین کاملا شبیه یکدیگر هستند. یک مطالعه دقیق نشان داده که علیرغم اینکه هر دو دلفین شبیه یکدیگر هستند شخصی که استرس دارد اختلافاتی را بین آنها پیدا خواهد کرد. هر چه فرد اختلافات بیشتری را بین این دو دلفین پیدا کند تحت استرس بیشتری قرار دارد. اکنون به عکس نگاه کنید و اگر شما بیش از ۲ اختلاف بین دو دلفین پیدا کردید نیاز به مرخصی دارید.

این عکس

این تست رو واسه عمو و مهدی فرستادم و فهمیدم خانواده‌ی سالمی دارم که نیاز به هیچ نوع مرخصی‌ای ندارن (قابل توجه رئساشون در DSI) :دی

پ.ن. هی صادق میگه چرا لوتوس ساکته و اینا! آخه چه کنم؟ نمی‌تونم که همه رو مجبور کنم به پست نوشتن، در عجبم زمستون به این گرمی چرا ادماش به این یخی هستند؟

دیدگاه

منظورت از دو تا دلفین ، همون دو تا گاو بود که داشتن آب بازی میکردن ؟‌

[پاسخ]

لوتوس ساکت‌ه.

[پاسخ]

فکر کنم شما بیش از هرکس دیگه ایی نیاز به مرخصی دارین!!!!!!! یکی از اون دلفین ها حتما تو بودی.

[پاسخ]

ارسال دیدگاه